Czego szukasz?

PimpouPet

Cześć, nazywam się Agata i prowadze Pimpoupet, które szyje ubranka klasy premium dla psów - jako pierwsza taka marka w Polsce.

Kończę psychologię, jestem analitykiem, technikiem weterynarii, mamą ludzkiego syna i dwóch zblazowanych kotek. PimpouPet oficjalnie istnieje od 2017 roku. W tym roku doczekałam się już nawet od klientów przezwiska “Pimpek”, co jest mi bliskie i tak rzeczywiście oddaje część charakteru marki. Głównym kanałem komunikacji jest konto na Instagramie, gdzie ten charakter możesz poznać  bliżej (ig:pimpoupet).

Dwustronne ubranka dla psów

Kontrowersje przy produkcji to moje drugie imię - jednak dzięki temu oferuję ubrania naprawde dobrej jakości. Dwustronne kolekcje zimowe bluz czy kurtek to jedyny taki produkt w Polsce - a w takiej estetyce - mało dostępny też na rynku światowym.

Sprawdzam materiały z których szyję i wszystko wymyślam sama. Nie znajdziesz w moich ubrankach sweterków plecionych z akrylu bo akryl jest łatwopalny, a zmoczony i schłodzony na psie może spowodować chorobę psa.

Psia moda to nie wszystko

Jako pierwsza zwróciłam w psiej modzie uwagę, że to co dla nas w tekstyliach jest cechą pożądaną - jak oddychające materiały - dla psów może być nawet wadą, dlatego tak ważne jest przede wszystkim określenie potrzeb każdego pieska i jego właściciela przed ubraniem go. A jest ich wiele bo psie ubranka to nie tylko psia moda ale także psie zdrowie, psia wygoda i preferencje jego psiej mamy czy taty.

Czasem projektuję rzeczy, które są po prostu klasyczne. Nie odkrywam Ameryki, korzystam też ze sprawdzonych rozwiązań udoskonalając je po swojemu. Jeżeli sama chciałabym nosić różowe futerko - oto proszę - w ofercie dostępne jest różowe futerko dla psa. Kocham kolory i ich szaleństwo ale jednocześnie doceniam też klasykę.

Polskie ubranka dla psów

Ubranka dla psów PimpouPet są polskimi produktami, a każdy z nich przechodzi przez moje ręce. Faworyzuję polskich podwykonawców i dostawców półproduktów ale przede wszystkim faworyzuję jakość. Zdecydowana większośc materiałów pochodzi od polskich producentów. Jeżeli widzicie u mnie np. kolekcję bluz welurowych i są one uszyte z welurów włoskich - to dlatego, że było to najlepsze rozwiązanie jakie mogłam zastosować w tym projekcie.

Współpraca? 

Pytania?

Skorzystaj ze strony "Kontakt"