Czego szukasz?

Dostawa , zwroty i wymiany

Dostawa na terenie Polski: 

Dostawa jest możliwa za pośrednictwem firm kurierskich Pocztex (15,25 pln), FedEx (17,20 pln) lub paczkomatów InPost (15,00 zł). 

Czas dostawy określony jest przy każdym produkcie indywidualnie. Jeżeli nie opisano inaczej przy produkcie, zazwyczaj wysyłka następuje następnego dnia roboczego, jeżeli zakup został dokonany do godziny 12.00. W razie pytań lub wątpliwości proszę o przygotowanie numeru zamówienia i kontakt przez formularz lub telefonicznie. 

Odbiór osobisty:

Jest możliwy w Warszawie, w salonie fryzjerskim dla psów i kotów - Studio Pupil przy ulicy Grochowskiej 102. Aby odebrać zakupy osobiście należy ustalić mailowo lub telefonicznie termin odbioru. Bardzo proszę nie przyjeżdżać bez potwierdzenia, że paczka jest gotowa do odbioru.

Dostawa poza Polską: 

Odbywa się najodpowiedniejszą dostępną na dzień zakupu opcją wysyłki kurierem. Koszt ten można ustalić również indywidualnie przed zakupem. Zazwyczaj jest to FedEx lub DPD. Jeżeli posiadasz umowę z dostawcą i chciałbyś aby zakupy zostały wysłane na Twoją umowę - skontaktuj się przed zakupem. 

Zwroty i wymiany

 • Każdy gotowy produkt można zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni od otrzymania paczki. 
 • Wymiany w/w produktów są możliwe jedynie na produkty znajdujące się fizycznie w magazynie. 
 • Sprzedawca ma prawo do potrącenia adekwatnego procenta wartościu towaru, w przypadku stwierdzenia pomniejszenia jego wartości przez zniszczenie lub uszkodzenie. 
 • Aby zwrot został uwzględniony, produkt powinien być zwrócony w stanie nie naruszonym tj. nie uszkodzony, nie pobrudzony, nie podarty lub zbytnio "ukudłaczony" , nie prany. 
 • Zwrotu można też dokonać osobiście w Warszawie, po wcześniejszym umówieniu.

Rozumiem potrzebę przymierzenia produktu, dlatego proszę o nie wyrzucanie od razu metek ani niszczenie opakowania jeżeli produkt ma zostać zwrócony. 

Czego nie można zwrócić i wymienić? 

- produktów customizowanych, o modyfikowanych na zamówienie rozmiarach lub krojach oraz produktów szytych na zamówienie 

- produktów kupionych w przedsprzedaży. 

-  produktów upionych w dziale "zamówieniu na życzenie" 

chyba, że ustalono indywidualnie inne warunki zwrotów i wymian.

Koszty zwrotu towaru: 

- Koszt dostawy towaru do kupującego ponosi sprzedający, co znaczy, że zwracając towar otrzymasz zwrot wartości zakupów, powiększony o koszt przesyłki, który będzie równy kosztowi najniższej dostępnej w momencie dokonania zakupu formy wysyłki (zgodnie z Art, Ustawy o Prawach Konsumenta). 

- Koszt zwrotu towaru oraz jego zabezpieczenia na czas przesyłki ponosi kupujący. 

Wymiana towaru z przyczyn niezależnych od sprzedawcy: (np. wymiana rozmiaru, koloru, fasonu etc.) 

 • towar zostanie wysłany w ciągu max. 30 dni od otrzymania przesyłki z wymienianym towarem (jest to czas ustawowy, zazwyczaj dzieje się to dużo szybciej i jest ustalane przed dokonaniem formalności). 
 • Koszty przesyłek ponosi kupujący, chyba że ustalono inaczej.
Wysyłka towaru zwracanego lub wymienianego. 
 • Zwracany lub wymieniany towar należy wysłać dowolną formą wysyłki na adres siedziby firmy: VelVet Agata Kłosowska - PimpouPet, ul. Józefa Strusia 1, 04-564, Warszawa lub na numer paczkomatu: WAW71AP lub WAW895. 

UWAGA: 

Z UWAGI NA DOŚWIADCZENIA ZNISZCZENIA PACZEK PROSZĘ O SKORZYSTANIE Z OPCJI WYSYŁKI GWARANTUJĄCEJ NIE ZNISZCZENIE OPAKOWANIA.

  POLECAM: 

  • Usługi Pocztex Ekspres 24 i 48 z opcją "ostrożnie"
  • W przypadku Paczkomatów - nie dostarczanie paczki do paczkomatu przed weekendem, ponieważ paczki, leżakujące w sortowniach prawie zawsze są zniszczone.

  Paczka zwrotna powinna być odpowiednio zabezpieczona i zawierać: 

  • zwracane ubranko i towarzyszące mu ewentualne gratisy
  • formularz zwrotu/wymiany (dostępny tu)
  • metki (nie przejmuj się jeżeli metka się urwała, ważne by wróciła)
  • oryginalne NIE USZKODZONE opakowanie (proszę zwrócić uwagę na pakowanie i wybór dostawcy. Odradzam tradycyjne paczki Poczty Polskiej, również z uwagi na uszkodzenia przesyłek.)

  Zastrzegam sobie możliwość odmowy zwrotu lub wymiany, a także potrącenia części jego wartości, jeżeli powyższe punkty nie będą spełnione lub produkt będzie zniszczony. 

  Opinia towarzysząca zwrotowi jest dla mnie bardzo ważna dlatego chętnie dowiem się czemu produkt został oddany. 

  Ostatnia aktualizacja: 21.03.2020 r.